Coffee Grounds Fortune Reading

This article was featured in a local Israeli newspaper in July of 2011

אנחנו העולם

מאת : אדי בן-אברהםכדור הארץ שלנו, נראה, לפי כל הסימנים שנחרץ גורלו. מלחמות, ממשלות נופלות, אוכלוסיות מתקוממות , רעידות אדמה והרי געש מפגינים את כוחם הגדול ובתדירות גדולה לזמננו.

לפרק זמן בו אנו חיים היום על כדור הארץ הוקדשו לא מעט תיאורים ונבואות מהתנ”ך, דמויות ותרבויות בולטות מההיסטוריה ואפילו מדענים בני זמננו מביאים איתם תיאוריות של סוף עגום.

בהחלט, כל מה שנכתב ונאמר מטיל ענן שחור מעל מחשבותיהם של אחוז ניכר מהאוכלוסייה
שעל הכדור המדהים הזה ומביא אותם לנקודה של פחד וחוסר אונים.

אז מה באמת קורה פה?

הלו לפני עשור, שנת 2000 הייתה אמורה להיות שנת קיצנו, סוף העולם ועכשיו, כולם נועצים מבטם לעבר האופק של תאריך איפה שהוא בסוף 2012 .

אז האם קיצנו נדחה או שמא דבר לא היה צריך לקרות?

בואו ביחד איתי, ונביט על עולמנו בזוית אחרת בעזרת ידע שנחשף רק לפני מעל ל- 20 שנה.
בהחלט משהו קורה פה ואנחנו רוצים לדעת מהו.
הרי שאם אכן סופנו הוא מעבר לפינה מדוע לא קרה כבר משהו שיוביל אותנו להכחדת המין האנושי על פני כדור הארץ?

ובכן, כל הנבואות למיניהן אכן היו נכונות עד לנקודה מסוימת שמעבר לה הכל השתנה לחלוטין,
וכל זאת בזכות מי? בזכותנו!

אנו שינינו את הדרך בה המשחק שעלי אדמות היה אמור להתפתח.
התחלנו לשנות סביבנו את המציאות מכיוון שאנו חיים במקום בו הבחירה היא חופשית.

אמא אדמה מורכבת משתי אנרגיות משלימות, זכר ונקבה ובהחלט בשום מובן של המילה היא לא עצם , אלא יישות שחיה ונושמת.

גאיה זהו שמה של אמא אדמה והיא חלק בלתי נפרד מאיתנו. מהרגע בו אלוהים פתח את דלתות היצירה והביא את התממשות מערכת השמש היווינו כחלק נעלה מאוד בבניה של גאיה ליום בו נוכל להתגלם בכלי חומרי כגוף האדם.
גאיה יודעת , מגיבה, משתנה ועושה עוד הרבה דברים כתגובה לבחירות שלנו ולבחירות שלה.

מרקם החיים על גאיה הוא לא פה במקרה. כל דבר שקיים נוצר מחוכמת אלוהים ומהרצון שלו/שלה להתפתח, ללמוד ולגדול.

בתאור הזה ישנה מורכבות מפוארת שאין ביכולתנו כבני אדם להבין את כולה במאת האחוזים מכיוון שאנו מלאכים על פני האדמה השזורים בגוף חומרי בעל מוגבלות.

מוגבלות זו, היא הסיבה העיקרית לתחושת הניתוק מהסביבה, מהעצים, מהשמש, החיות , האדמה ומאלוהים.
במשך עשרות אלפי שנים ובמספר לא קטן של תרבויות, מנגנון “ הניתוק המדומה” או החיים עלי אדמות עם פרוכת שמסתירה את “האמת” שימשה ועדיין משמשת כמרכיב עיקרי ונחוץ לחיינו ולתפקידנו בעולם הזה.

אם כן, מהי האמת?

האמת יכולה ואכן באה בשלל של צבעים והסברים ובסיכומו של דבר מתגלה שאלוהים יש רק אחד ואנחנו חלק מהאלוהות ולא נתח נפרד.

אנו התגלמות אלוהית בהתבטאות מיוחדת שמתאימה למימד בו אנו חווים את החיים ביחד.
מה שמתואר כהתרחקות מאלוהים היא בעצם השינוי ב”עובייה” של הפרוכת המסתירה את הצד השני בה נמצא כל הנסתר, אך בהחלט מרגישים את קיימו.
הרגש המיוחד הזה שאומר לנו שיש משהו מעבר לכל, מקורו באינטואיציה או בלב.

כשהתחלנו את המשחק הזה עלי אדמות מצאנו את עצמנו מורידים את רמת הרטט בו אנו נמצאים לנקודה בה יכולנו לקחת על עצמנו את העול של הגוף החומרי.
רמת רטט היא בעצם הדרגה או הרמה בה אנו מתגלמים כבני אדם בהשוואה לסביבה שלנו או כמו , לדוגמא, כגלי רדיו בהם כל תחנה משודרת (מתגלמת) על תדר אחר בו זמנית.

במשך מאות אלפי שנים חווינו יחדיו את התפתחות הגוף והנשמה בעזרת מעגל החיים של לידה ומוות וכל זה כמובן, יד ביד עם גאיה והעזרה מהצד השני (עוד מקורות שלמען הסבר זה לא ארחיב כרגע).

ההתרחקות וההתקרבות לאלוהים ולעצמנו מתבטא ביחס שלנו לעצמנו לזולת ולסביבתנו.
בתורה כתוב: “ ואהבת לרעך כמוך ” וזהו אכן הבסיס במלוא מובן החשיבות.
כל המטרה של החויה בגוף ברמת רטט המתואמת לפרק זמן מסויים וביחד עם המחסום שמגביל אותנו מלזכור מי אנחנו באמת, יוצר את הדינמיקה שאנו חויים יום יום.

אם ניקח לדוגמא את שנות השישים לעומת המאה הארבע עשרה, נבחין שרמת הרטט גבוהה יותר בשנות השישים. רמת הרטט מתבטאת במספר רחב של נתונים הבאים לידי ביטוי בגוף , בנפש ובנשמה ויד ביד עם האלמנט המוכיח את עצמו כדבר שהולך ומתפתח במקביל וזהו המדע הטכנולוגי.

המדע הטכנולוגי והרוחניות צועדים זה לצד זו, כמו ההתפתחות במאה האחרונה המעידה בצורה מאוד בולטת איך ההשתלבות הזאת נראת.

לעומת זאת, בשלושים שנה האחרונות הטכנולוגיה מעידה על התקדמות ניכרת יותר ממה שיצרנו בתחילת המאה למרות שבתחילת המאה היא נועדה לחצות את המסה הקריטית בהתפתחות הטכנולוגית של המין האנושי.

מכיוון שאנו חלק מאלוהים יש בנו את כח היצירה, אנחנו יוצרים את המציאות בה אנו חיים יום יום.

ישנם מקרים שאנו יוצרים במודע ויש מקרים שלא במודע. השליטה במחשבות שלנו נעשת יותר חשובה מיום ליום מכיוון שהפרוכת, המנגנון שמהווה את המחיצה בנינו לבין הצד השני הולך ונעשה "דק" יותר ויותר. אנחנו בהתקרבות ולא סתם התקרבות, אל התקרבות מואצת לפרק הבא של האנושות בה אנו נחייה חיי שלום ואחווה.

ומה זה אומר?

שהפרוכת מתפקדת גם כמגן מפני יכולת היצירה שלנו. בעבר כשהיינו מבקשים ליצור משהו, היקום היה חוזר ושואל "אתה בטוח שזה אכן רצונך?" ושוב פעם אותה שאלה שוב ושוב לוודא שזהו באמת מה שאתה רוצה בכדי להפחית את הפוטנציאל שתיצור מצב לא רצוי.

היום פרק הזמן בין הבקשה להתגשמות הוא מאוד קטן וממשיך לקטון עם המשך הזמן ולכן, עלינו להיות מאוד קשובים למחשבותינו ורצוננו. זוהי משימה לא קלה, אך בהחלט ברת ביצוע.

השתלשלות הדברים בעולמנו מבוסס על פוטנציאלים/אפשרויות. המאורעות שחזו נוסטרדמוס ואדגר קיסי (סוג של נביאים/חוזי עתיד) היו מבוססים על פוטנציאלים עתידיים, כלומר דברים יכולים היו להתפתח בצורה שונה.
כיוון שרמת הרטט היתה נמוכה יותר, יכולת השינוי בתוצאות היתה "נוקשה" יותר לשינוי ולכן חלק מהדברים התגשמו, אך לא מעבר לנקודת המפנה ב׃ 1987.

אנחנו אלו שקובעים את התפתחות חיינו ואת המאורעות העתידיים הצפויים בכל רגע נתון והכל בגדר של אפשרות.
באוגוסט 1987 בזמן בו התרחש ברקיע מערך כוכבים יוצא דופן בשם "התכנסות האיזון"
"Harmonic convergance” התחוללו שני מאורעות ראשונים ומיוחדים במינם.

הראשון היה המדיטציה העולמית המסונכרנת הראשונה מסוגה בה השתתפו לפחות 144000 בני אדם שהתבצעה בו זמנית ובמקומות עם נקודות אנרגיה גבוה בכדי לקבל בברכה את האנרגיה החדשה.
המאורע השני היה "המדידה" בה כוחות עליונים הניחו שאלה בפני כל נשמה:

"האם אתם מוכנים לחולל שינוי באנרגיה שיסדתם לעצמכם עד כה?"

והתשובה היתה "כן!".

מנקודה זו, החל התהליך. התמזגות האנרגיה החדשה גיבשה מסלול עתידי של אפשרויות שלא היו כתובות בשום מקום בהיסטוריה, רק הפוטנציאל של עידן חדש הוזכר וללא תרחישים מדויקים.

בתחילת המאה חווינו שתי מילחמות עולם כשבסיומה של השניה הגענו לנקודת הארה ברגע שהיטלר עזב את כדור הארץ. אנחנו הגענו להחלטה שלעולם לא ניתן את כוחנו הפנימי שלנו לאדם אחר.
החלטה זו זרעה בנו את האפשרות שבעתיד כל אחד יגלה את כוחו שלו ויחזיק בו.

השתלשלות הדברים בשנים שחלפו הביאו עוד מספר נקודות מפנה בולטות כגון: התעוררות מרהיבה בשנות השישים של הנשמות הנעלות שהביאו עימם מסר של אהבה, שלום ואחדות. עד היום אנו מביטים אחורה ורואים כמה החוויה היתה מרהיבה וססגונית בצבעיה.

לנשמה יש את הרצון לגדול ולהתפתח. הדרך בה היא עושה זאת עלי אדמות היא בביצוע תהליך הנקרא " גלגול נשמות " ונטרול הקארמה.
כל גלגול אחד מהווה פרק אחד של חיים שזה אומר : לידה+חיים+מוות+לידה מחדש.
קארמה היא האנרגיה שזקוקה לנטרול בפרק של חיים, שבכל פרק ישנו "שיעור" שמהווה את מהותו של סוג החיים אותו בּן אדם חווה.
"שיעור" אחד יכול ללוות את האדם במספר לא קטן של פרקים מכיוון שמאורעות חייו תלויות בהחלטות שלו המושפעות מבחירה חופשית.
הנושא מסתלסל ובונה מערכת מורכבת שאין ביכולתנו להבין את כולה וזאת שוב, בגלל מגבלותינו כמלאכים השזורים בגוף אדם.

דבר חשוב שקרה בעקבות שינוי עתיד דרכנו הוא היכולת לנטרל את כל הקארמה שהבאנו עימנו או במילים אחרות, פרק האבולוציה בה קארמה היתה נחוצה חלף!

כל אחד מאיתנו שמגיע לנקודה בה שכל שמעייניו נתונים ברצון לנטרל את הקרמה יכולה או יכול לעשות זאת בעזרת כוח הרצון, בצורת בקשה.

ניטרול הקארמה הוא תהליך שכל אחד/ת חווה אותו בדרך אישית ומיוחדת לו והתוצאות משנות את מהלך החיים, אחרי הכל, הנשמה כבר לא כבולה במחויבות השיעור.

הילדים שנולדו במהלך 23 השנים האחרונות מהווים את המשך ההתחלה של המין האנושי החדש. הם מצוידים בכלים ובהבנות חדשות ובחוכמה שרבים מהמבוגרים והמדענים לא מבינים איך להתמודד מולם ומנסים לחבוט ולרסן בעזרת "תרופות".
הדעה הרווחת ש”משהו לא בסדר עם הילדים" אינה נכונה, מכיוון שהם פשוט יותר מתקדמים ברמות שאין לנו (בינתיים) מדד להם.

הגל הראשון שהראה סממנים לילדים אלו הגיעו עם צבע חדש בשדה האנרגיה שלהם והוא צבע כחול כהה, אינדיגו, מכאן הכינוי הפופולארי לדור זה - " ילדי האינדיגו ". ישנם ילדי אינדיגו שהחלו להגיע עוד בסוף שנות ה 60 חלק מהם לא שרד את העול של האנרגיה הישנה וחלק כן הצליח.
בהמשך, או הגל השני שהחל בסוף שנות ה 90 קיבל את הכינוי " ילדי הקריסטל ". אלו ילדים מרהיבים עם יכולות שעוד לא ראינו עלי אדמות.

אז איך כל מה שהסברתי עד כאן מתקשר לשאלות הראשונות שהעלתי?

ובכן נחזור לגאיה.
בכדי לתמוך ולהכיל בה בני אדם ואת מכלול מרכיבי התמיכה עליה להיות מאוזנת ומותאמת לשלב בו בני האדם נמצאים ברמת הרטט האבולוציוני. מכיוון שאנו בעיצומה של תפנית מהותית ברמת האנרגיה והרטט עליה לחולל שינויים רבים וחשובים מאוד בכדי להגיע לנקודה בה הקיום שלה מהווה כאלמנט תומך ולא גורע.

המודעות האלוהית של גאיה והקשר הטהור עם הצד השני מתבטא בשינויים הנחוצים שמתבצעים במספר רבדים. אחד מהם הוא האיזון החדש של השדה האלקטרומגנטי וכוח המשיכה שהתבצע בעזרת קבוצה שמימית הקוראת לעצמה "קריון" שהחלה את עבודתה ב 1993 וסיימה ב 2002.
מרקם חדש זה משמש כבסיס לשינוי מהותי של השדה החשמלי שלנו, "המרכבה", וכל המערכות התומכות ונתמכות ששזורות אחת לשנייה במימדים שונים.
אחד הסימנים הבולטים שקרו בזמן האיזון הוא השינוי המשמעותי של מיקום נקודת הצפון המגנטי לעומת נקודת הצפון הצירי של כדור הארץ.

גאיה משנה את מאזן המים עליה ובתוכה הן אם זה בימות, אוקיינוסים, נחלים, אגמים וכו’ משתי סיבות עיקריות:
אחת; היא לחדש את מקורות המזון למען ילדיה ולחדש ולשנות את מערך המים שתתמוך בצורה יעילה וטובה יותר את הדור החדש שנכנס בדלת.
שתיים; מזג האוויר מתחמם, טמפּרטורות עולות, האוזון דועך והקטבים נמסים. אכן זוהי התחממות הכדור, אך לא לזמן רב מכיוון שאלו הצעדים הקודמים להתקררות ממושכת. אנחנו נכנסים לעידן קרח קטן שמהווה כחלק מהמחזוריות הטבעית של גאיה שמתבצעת שוב ושוב במשך מאות ואלפי שנים.

בעקבות הזיהום שיצרנו ובמקביל להתקדמות שלנו במשך 20 השנה האחרונות המועד של עידן הקרח הבא הוקדם מעט. לכן, הטענה של רבים שאומרים שאנחנו הורסים את כדור הארץ היא לא נכונה. אנו מוכרחים לשנות את הרגלינו המזיקים למעננו, מכיוון שאף גורם אחר לא יעשה זאת במיקומינו. עלינו לקחת אחריות ולהגשים עתיד בריא יותר למען הדורות הבאים.

תהליכים אלו קורים בו זמנית המביאים את מאזן המשקל של המים הנמסים מהקטבים להשפיע על נקודות אחרות על הכדור וכתוצאה מכך אזורים רגישים במעטפת זזים ו/ או נבקעים ויוצרים רעידות אדמה.
תדירות רעידות האדמה ימשיכו להוות לנו אתגר ומקור לחמלה, הבנה וידע העוזרים לנו בתהליך למרות הקושי שבחוויה.

גאיה מרבה לציין שחשוב שאנחנו נבין ונדע שאין מטרתה לגרום למוות בני אדם. אחרי הכל, ההחלטה מתי כל אחד אמור למות הוא לא בידיה וכל מה שהיא עושה זה למעננו ולדורות הבאים.

זווית ההיבט שלנו כבני אדם הרגילה אותנו ליראות דברים דרך "חלון מרובע" ואם נאתגר את עצמנו נוכל להטיל היבט על אותם דברים דרך "חלון עגול" וליראות שאנחנו כל כך אהובים.

עידני הקרח הקצרים והארוכים שחוותה אמא אדמה בעבר מתועדים בקרח ובגזעי העצים. את המיני עידן הזה שאנו נחווה למשך 100 שנה לערך יהיה מתועד גם בספרים.

2012 מהווה נקודה אסטרונומית ואסטרולוגית היסטורית בעלת נקודת מפנה חשובה שמתחוללת כל 26,000 שנה לערך, בה אנחנו נמצאים במערך ישיר עם מרכז הגלקסיה שלנו.
עידן חדש, עידן הדלי הוא פה עם מציאות חדשה, אנרגיה חדשה והתחלה חדשה. בני המאיה מדרום אמריקה השאירו לנו את הלוח השנה שלהם שמראה את הצומת הזו בזמן ומציינים התחלה של אנרגיה חדשה ולא אסון כמו שאוהבי הדרמה והפחד מספרים, שזה די טבעי לבני האדם שרגילים לפול קודם לפחד.

השינויים שגאיה חווה הם גם בהשפעת הסובבים לה כמו הלבנה והחמה. השמש היא לא רק כדור אש, אלא יישות בעלת תודעה, מודעות ואהבה בדיוק כמו גאיה ולכן שיתוף הפעולה הוא אלוהי.
הקרינה והסופות האלקטרומגנטיות שהחמה משדרת אלינו הן בעלות תכונות מיוחדות שמותאמות לצורכי גאיה ולנו. חלק מהאנרגיה גם חודרת בגופנו ומהווה אלמנט מנחה ל ד.נ.א שלנו שמקבל הנחיות חדשות נוספות למערך השינויים המתחולל בנו.


בני האדם, שלוחת אלוהים, כולנו אהובים בצורה שאין לתאר במילים. הרוח הקדושה חובקת אותנו בכנפיה בכל הזדמנות אפשרית ובעיקר ברגעים שהכי קשה לנו. הקשר הוא לעולם קיים ובלתי נתיק, הוא תמיד שם. אהבת אלוהים לכל אחד ואחת מאיתנו היא מפוארת, אינסופית וללא תנאים.

קשה לנו לראות את יופיינו האמיתי מכיוון "שהווילון" או "הפרוכת" מונעים את הגילוי של מי אנחנו באמת. לעומת זאת, ימי הקידמה הרוחנית בהם אנו חיים היום מעניקים לנו את היכולת ליזכור יותר ויותר מי אנחנו באמת. הקשר שלנו לצד השני טמון בליבנו שמהווה כפורטל או שער למה שמעבר. האינטואיציה או “ההבנה ללא חשיבה” משמשת לנו כאנרגיה תקשורתית. כלי זה יכול להתפתח ולהפוך לערוץ קשר נעלה שפותח בפנינו מימדים חדשים להבנה.

לכולנו יש את היכולת ואת הבחירה החופשית להתפתח בערוץ הזה. כולנו מרגישים שיש משהו מעבר, יש שם כוח שהוא אישי לכל אחד ובעת ובעונה אחת גם של כולם. זהו כוח שמזהים בקלות כל הדור הצעיר באיראן, טוניסיה, מיצריים, סוריה, לוב, ירדן, תימן ואפילו צפון קוראה שכבר היום עומדת על סף שינוי אך לא בגלוי כמובן.

הדור החדש לא יוכל לחוות קיום נשגב באנרגיה "הישנה" לכן שאיפתו הליבתית היא לשאת את כוחו בתוכו ולא לרודן או מנהיג כלשהו. אם ברצונכם להשתמש במילה מלחמה הרי לכם מקום לעשות זאת שהמאבק הוא בין הישן לחדש. הישן עדיין רוצה להתגשם בצורה מסוימת אך הנוער שמחזיק בליבו את האור מממש את חזונו הפנימי בהארת החושך.

תהליך "המריטה" של הישן מביא לנו את שאר הדברים שהיו מופנמים בעבר והיו יכולים להיות מוסתרים מעיני האוכלוסייה כגון סודות.
הסודות שנחשפים בעולם בשנים האחרונות מעלים את רמת השקיפות שמתגלמת כאלמנט המדרבן את השינויים הבלתי הפיכים.

פה מתחדד קיומו של הקשר בין ההתקדמות שלנו והטכנולוגיה המאפשרת את הקשר המיידי והנקי של תקשורת בין איש לרעהו. ראינו זאת בכל אחד מהמהפכים במדינות מזרח התיכון וזה הוא לא הסוף. התהליך ימשיך לעורר קידמה במקומות שזקוקים לה והאור ימשיך להאיר בעוצמה אף יותר חזקה ויוביל לאתגרים הבאים בדרכנו למטרה הנעלה שהיא שלום עולמי.

אנחנו מכילים יותר אור בגופנו מאשר אי פעם הכלנו, הסביבה שלנו גם קורנת יותר מבעבר.
תתארו לעצמכם חדר קטן מואר בנר אחד, בחדר יש שולחן, ארון, תמונה על הקיר ושטיח. יום אחד הנר הקטן הוחלף במנורה רבת עוצמה שמאירה את החדר פי כמה וכמה, כתוצאה מכך אנחנו מבחינים עכשיו בדברים שלא הבחנו לפניכן.
מטאפורה קצרה זו מדגימה את המציאות החדשה שאנו חיים בה כבר 20 שנה.במציאות חדשה ראינו את התגובה של אלו שהיו מסתתרים "בין החריצים והפינות החשוכות" והרצון שלהם לממש את שאיפת תבנית המציאות הישנה שהם עדיין אוחזים בה.

כולנו פה עם מטרה ומתנה שהבאנו איתנו "מהבית". כל אחד ואחת באם יבחרו לממש את מטרתם או לא הם אהובים בפאר שלא יתואר במילים. אף אחד לא יישאר מאחור! אפילו הטרוריסט הכי רשע או האדם הכי מבודד. כולנו ביחד נחצה למציאות החדשה בה נגשים שלום עלי אדמות.

החשיבה הקוטבית הדואלית שלנו כגון; טוב רע, שחור לבן, מקבלת גוון חדש שלישי שמהווה גורם איזון בדרך בה אנו רואים את העולם סביבנו. סוג התבוננות זה על הדברים שאנו חווים ביום יום מספק לנו את הדרך להבנה שיש עוד דרך לעשות או לקבל את הדברים ולהביא דרכה שלווה.
זה אומר שאת הקוטביות אנו לא יכולים לבטל מכיוון שאלו חייבים להישאר בכדי שאנו נלמד להתמודד איתם. זהו חלק "מהמבחן" שלנו, לכן האלמנט השלישי נכנס לתמונה בכדי לעזור לנו למצוא ולהמחיש איזון.

מודעות והארה נובעים מהרצון שלנו והזכות שלנו ליצור את הגן העדן שלנו עלי אדמות.
משפט שקצת קשה לקבל מכיוון שכשאנו צופים בחדשות הכל נראה שאנחנו בדרך הלא נכונה. אין זה נכון מכיוון שהחדשות שמזינים אותנו מבוססים על פחד שהוא הרגש הראשוני לו אנו נוטים מטביענו ולכן זה מה שנימכר.

אנחנו נעים בקצב מואץ שלא נראה כמותו על כדור הארץ! אנחנו בדרך הנכונה לקראת עתיד יפה!

לפני עשרים שנה קרה נס גדול שלא נכתב בשום מקום בהיסטוריה, בין לילה קרסה המעצמה הגרעינית, ברית המועצות, ללא ירייה של אפילו כדור אחד.

האם זה היה מיקרי? לא!

העתיד הוא בידנו, כוח היצירה הוא בליבנו!

ברור שנעשה טעויות זה חלק מהמשחק עלי אדמות.
כל מחשבה נשמעת, כל הרגשה מורגשת וכל מילה משפיעה על איך יראה מחר.
אלוהים קשוב ומגיב להוראות שאנו מזינים כל חלק הבונה את עולמנו. גאיה ממשיכה ותמשיך לאזן את עצמה בכדי להגיע ליעדה הרצוי והיום בו ישרור שלום על אדמתה הוא לא כל כך רחוק.

הדרך לשלום על פני האדמה ימשיך ללוות אותנו באתגרים, אף אחד לא אמר שהעבודה היא קלה ולמרות כל הקושי והמכשולים אנחנו “עמדנו בתור” בכדי לבוא לפה ולחוות את פרק הזמן בהיסטוריה המרהיב ביותר.

חמלה, אהבה עצמית (לא אנוכיות), אהבת הזולת, מחשבות חיוביות והרצון ליצור את הנוסח שלכם של גן העדן עלי אדמות הם המפתח למימוש עתיד של שלום ואחווה.

אנחנו פה להפיץ את האור שלנו אם זה בחיוך, חיבוק או מילה שמעצימה כוח.

אומנם זה נשמע פשוט אך אין יותר מרהיב מהרגע בו נגעת בליבו של המלאך שמביט בחיוך שלך!

באהבה אדי בן-אברהם

Copyright 2011 Eddie BenAbraham This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words "Copyright Eddie BenAbraham" will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Eddie BenAbraham. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Empowerment33 website to make it available to all.

 

 

נוסתרדמוס 2012, ילדי אינדיגו, 2012, כדור הארץ, אמא אדמה, גאיה, קארמה, גלגול נשמות, רעידות אדמה, ואהבת לרעך כמוך, אהבת אלוהים,